28.01.2021

Podnikáte a uvažujete o FVE na střeše vaší budovy? Máme řešení!

Solární panely na střechách komerčních budov už nejsou nezvyklou záležitostí. Stále více firem využívá fotovoltaiku na klíč a důvodů je hned několik. Jedním z hlavních je však celková úspora nákladů na provoz a ochrana před rostoucími cenami elektřiny. Hledáte i vy možnost, jak zvýšit a zoptimalizovat energetickou soběstačnost vašeho komerčního objektu? Nabízíme řešení pro výrobní haly, sklady, školy, kancelářské a administrativní budovy, hotely a jiná zařízení.

 

Proč my?

Rozumíme Vám, dotacím i fotovoltaice. Oboru FVE se věnujeme již 11 let, jsme profesionálové a máme za sebou mnoho úspěšných realizací na klíč. Navíc vlastníme několik fotovoltaických elektráren v České i Slovenské republice.

 

Jak to funguje?

Fotovoltaika na střeše vaší provozovny umožňuje využívat solárné energii, která je potřeba na provoz daného zařízení. Energii můžete snadno uložit do akumulátorů a využít ji tak později pro jakoukoliv potřebu. Návratnost investice do FVE se může pohybovat v řádu několika měsíců až pár let.

S dotací nebo bez dotace?

Fotovoltaická elektrárna se vyplatí v obou případech. V rámci varianty bez dotace je jen potřeba zvolit vhodnou velikost tak, aby došlo k okamžitému spotřebování vyrobené energie. Realizace bez využití dotací se tak nejvíce vyplatí budovám s denním provozem, kde se spotřebuje velké množství energie. Výhodou je bezpochyby snížení rozpočtu, neboť odpadne starost s pořízením akumulátorů. V případě varianty s dotací za vás vše kompletně vyřídíme!

Přijďte k nám na kávu a společně se poradíme!