20.02.2021

Přemýšlíte o fotovoltaické elektrárně na nevyužitou plochu vašeho domu? Tohle jsou důvody, proč je fotovoltaika tím správným řešením.

1. Garantovaná dotace na FVE

Garantujeme získání dotace až 170 000 Kč na vaši fotovoltaiku. Díky dotačnímu programu Nová zelená úsporám pro vás získáme příspěvek na úsporné bydlení bez toho, aniž byste museli něco zařizovat. Administrativu jednoduše nechte na nás.

2. Budoucnost nízkoenergetických domů

Fotovoltaika poskytuje chytré řešení v oblasti energetické náročnosti budov. Všechny nové budovy musí být od roku 2020 stavěny v nízkoenergetickém nebo pasivním režimu. Chcete se i vy svézt na vlně fotovoltaiky, zhodnotit svou nemovitost a dlouhodobě ušetřit? Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci.

3. Legislativa jde fotovoltaickému boomu naproti

Fotovoltaika má pozitivní vliv na životní prostředí a koresponduje tak s legislativními požadavky na udržitelnou energetiku. Chcete také patřit k těm, co žijí ekologicky a berou ohled na životní prostředí? Proveďte nezávaznou kalkulaci pro váš dům!

4. Rostoucí ceny elektřiny se vás nedotknou

Cena elektřiny za 1 KWh vzrostla za poslední tři roky o téměř 55%. V případě pořízení fotovoltaiky na klíč se vás tento růst však nedotkne. Fotovoltaika každoročně ušetří vaše náklady a lze ji brát jako investici se slušnou návratností. Zaprvé si díky sníženým nákladům a dlouhodobé úspoře můžete zajistit neměnnou životní úroveň v důchodu a připravit se tak na důstojné stáří. Zadruhé fotovoltaikou přispíváte k již zmíněnému zhodnocení vaší nemovitosti. FVE mají v hledáčku také profesionální investoři.

Chcete vědět více? Zavolejte nám!